3 Oaks Gaming

Цей провайдер називає себе дистриб'ютором преміальних слотів. Перекладає свої слоти на 18 мов, у тому числі й на українську.

Логотип розробника слотів 3 Oaks Gaming

Найкращі слоти від 3 Oaks Gaming

Логотип слота Sun of Egypt 4.
Sun of Egypt 4

Оновлена версія ігрового автомату із лінійки Sun of Egypt зберегла усі попередні механіки та внесла невеличкі корекції. Звук та графіка стали кращими.

Логотип слота Sun of Egypt 2.
Sun of Egypt 2

Гра є гібридом Aztec Golg та Book of Ra. Тут присутні респіни (якщо зібрати 6 сонць), джекпоти до x5000. Стилістика Древнього Єгипту, класичні символи та музика. Не вистачає хіба книжок )

Логотип слота Gold Nuggets.
Gold Nuggets

Максимально незвичний слот 3х3. У звичайній грі є лише бонусні символи. Збери 3 символа по одній лінії і отримай бонуску. Тут нема виграшів поза бонусними іграми. Мінімальна ставка від 10 копійок.

  • Логотип провайдера слотів  3 Oaks Gaming 3 Oaks Gaming
  • Практичне RTP: 123.79%
  • Теоретичне RTP: 0.00%
  • Всього 433 спінів за 1165 сек.
  • Докладно про слот
Логотип слота Aztec Fire.
Aztec Fire

Слот Aztec Fire - родоначальник лінійки однойменних ігор. У цій - першій - версії ми бачимо інше тло та, мабуть, трошки іншу математику. Вцілому не сильно відрізняється від другої версії.

Логотип слота Aztec Fire 2.
Aztec Fire 2

Гарний та швидкий слот про Ацтеків і золото Мезоамерики. Присутні Джекпоти, які дозволяють виграти з великими іксами. У слоті є 2 гри - спіни з виграшами та збір палаючих куль на розіграш джекпоту.