Yggdrasil

Глобальний провайдер слотів родом із Швеції. Має офіси у Польщі, Швеції, Гібралтарі та на Мальті.

Логотип розробника слотів Yggdrasil

Найкращі слоти від Yggdrasil

Логотип слота Lucky Neko.
Lucky Neko

Слот 2020-го року з високою волатильністю. Японська тематика. Фігурки котика, що приносять удачу. Механіка Gigablox постійно "склеює" барабани у один великий символ. Гра часто дарує фріспіни.

Логотип слота Valley of the Gods.
Valley of the Gods

Нестандартний, гарний та високо-волатильний слот у стилі Древнього Єгипту. Кожен виграш дає респін. Ігрове поле частково закрите на початку гри. Відкрийте поле повністю для отримання мультиплікаторів та додаткових життів.

Логотип слота 1429 Uncharted Seas.
1429 Uncharted Seas

Низька волатильність та теоретично високе повернення грошей. Піратська стилістика, спокійна і гарна анімація.

Логотип слота Mexomax! MultiMax™.
Mexomax! MultiMax™

Слот 2022 року із квадратним ігровим полем 6Х6 символів. Основа гри - механіка "лавини" або тетріса. Мультиплікатори у звичайній грі та накопичувальні мультиплікатори у фріспінах. Стилістика Ацтекських календарів та футбола черепами.

Логотип слота Monster Blox Gigablox™.
Monster Blox Gigablox™

Слот просто офігенний у плані графіки та мультяшності. Команда Peter & Sons зробила дуже гарну гру у сеттінгу чарівників, придуркуватих драконів та всякої лісової нечисті-чортівні. Висока волатильність, респіни із 100 пейлайнами, модифікація символів чарівником.

Логотип слота Of Sabers and Monsters.
Of Sabers and Monsters

Високо-волатильний слот у стилістиці Козаків, ворожбитів та лісових монстрів. Розроблений у серпні 2023 року після початку повномасштабної війни у Україні. Герої козаки накопичують лють і йдуть у всі тяжкі після заповнення шкали. Часто випадають бонусні скрині-пір'їни.