Thunderkick

Відомий провайдер слотових ігор із Швеції. Відрізняється високою якістю візуального виконання слотів.

Логотип розробника слотів Thunderkick

Найкращі слоти від Thunderkick

Логотип слота Flame Busters.
Flame Busters

Яскравий піксельний слот про пожежників та пожежу у багатоповерхівці. Кожен поверх будівлі це ніби новий рівень для пожежників. З кожним рівнем росте шанс зірвати великий виграш. Кумедні персонажі рандомно вискакують у вікнах. Маємо всього 3 ряди та п'ять барабанів як у класичного слота.

Логотип слота Bork the Berzerker.
Bork the Berzerker

Слот про варвара, який входить у режим берсерка і крошить "даунів" своєю зброєю. Для цього спеціально символи "уайлд" розширяються на всю висоту ігрового поля. Хороша сучасна графіка у стилі поп-арт, комікс.

Логотип слота Not Enough Kittens.
Not Enough Kittens

Няшний низько-волатильний слот про бабу з котами і клубочками ниток. Великі виграші у вигляді великіх "нявів". 35 пейлайнів на 5 барабанах постійно підкидують 5 копійочок. Проте фріспіни будуть не часто.

Логотип слота Esqueleto Explosivo 2.
Esqueleto Explosivo 2

Популярний слот у стилістиці святкування мертвих. Мексиканські мелодії та традиційні образи скелетів. Виграшні комбінації лускають і їх місця заповнюються новими. Інколи черепи вибухають і очищають половину поля. Можливість виграти у фріспінах.

Логотип слота Gods of Rock.
Gods of Rock

Незвичайна і цікава тематика гри - рок концерт. Нестандартне ігрове поле і мабуть є якісь прикольні бонусні ігри. Проте ми до них не дістались )

Логотип слота Midas Golden Touch.
Midas Golden Touch

Слот імені короля Мідаса, який умів перетворювати все своїм дотиком на золото. Гра середньо-волатильна, має класичне ігрове поле 3x5. У оздоблені багато золота та мармуру. Досить популярна серед українців.